Souta yaşam alanlarınızı en elverişli şekilde kullanabilmeniz için özel tasarımlar mobilyalar ve dekorasyon ürünlerimiz ile hizmet vermektedir.

Aynı zaman da çocuklarımız için özel hazırlanmış kutu oyunları ve oyuncakları da tamamen katkı maddesiz ve en doğal halleri ile üretmeyi amaç edinmiştir.

Ürünlerimizi kalite ve estetik tutkusunu birleştirerek; meşe,ceviz,kestane,kayın gibi değerli ağaçları kullanarak özgün ve benzersiz şekilde üretmekteyiz.

Masa , sehpa, şifonyer gibi mobilyalarımızın yanı sıra, evinizin enerjisini tamamen değiştirecek aynalar, mumluklar, abajurler de üretiyoruz.

Prensip olarak ağaç kesmiyor yasal yollar ile ömrünü tamamlamış yada endüstriyel olarak üretilmiş ağaçları kullanmayı tercih ediyoruz.

Bunun yanında bazı ürünlerimizde eski yapılardan çıkarılmış ağaçları harika tasarımlar ile birleştirerek tekrar yaşam bulmalarına aracılık ediyoruz.

Ürünlerimizin tamama yakını el işçiliği ile üretilmekte olup kullanılan boyalar ve diğer malzemelerde tamamen doğaya zarar vermeyen ve kimyasal maddeler içermeyen ürünleri tercih ediyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR