Denge Labirenti
Denge Labirenti
Denge Labirenti
Denge Labirenti
Denge Labirenti
Denge Labirenti
Denge Labirenti

Denge Labirenti

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺349,00(KDV Dahil)

 

Denge Labirenti: Çocuklarınızın Motor Becerilerini Geliştiren Doğal ve Eğitici Bir Oyun

Denge Labirenti, çocuklarınızın ince motor becerilerini geliştirmek ve onlara eğlenceli, öğretici bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu benzersiz oyuncak, çocuklarınızın el-göz koordinasyonunu, tutma, kavrama gibi temel becerilerini geliştirirken, onlara elektronik eşyalardan uzak, sağlıklı bir oyun alanı sunar.

Ürün özellikleri:

  • Yükseklik: 11 cm
  • Genişlik: 21 cm
  • Derinlik: 2 cm

Denge Labirenti, çocuklarınıza el ve parmak becerilerini geliştirmeleri için eğlenceli ve etkili bir yol sunarken, onların dikkatini ve konsantrasyonunu artırır. Bu oyuncak, çocukların iki elini kullanarak aletleri kullanma ve ince motor hareketleri koordine etme yeteneklerini destekler.

Tamamen doğal malzemelerden üretilen bu oyuncak, çocuklarınızın güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Denge Labirenti, çocuklarınıza sadece bir oyuncağın ötesinde, gelişimlerine destek olan bir araç sunar.

Çocuklarınızı elektronik eşyalardan uzak tutmak ve onların motor becerilerini geliştirmek için Denge Labirenti mükemmel bir seçenektir. Bu eğitici ve eğlenceli oyuncakla, çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmelerine ve gelişimlerine katkıda bulunun. Denge Labirenti, çocuklarınızın oyun saatlerini verimli ve öğretici bir deneyime dönüştürür!

 

:
– Denge labirenti Ihlamur ağacından elle oyma yöntemi ile üretilerek , tamamen doğal ve su bazlı özel bir boya ile boyanmış olup hiçbir şekilde sağlığa zararlı bir madde içermemektedir.
– %100 ORGANİK
– Denge labirentini hareket ettirerek metal bilyeleri labirentin içinde bulunan sağ ve soldaki boşluklara yerleştirmelisiniz.
– En hızlı yerleştireni süre tutarak belirleyebilirsiniz.
– Ahşap ürünler doğal ağaçlardan imal edildiği için desen , doku açısından birbirinden farklılıklar gösterebilir.
– Ahşap yapısından budak ve çizgi görünümü farklılık gösterebilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR